a

کارآفرینی با سرمایه کم

کارآفرینی با سرمایه کم

دسامبر 5, 2021

به دنیای کارآفرینی خوش آمدید 

کارآفرینی دانشی است که باید با مغز و استخوان درگیر آن شوید. کسب و کارهای موفق اغلب با ایده های خلاقانه ای شروع شده اند و در پی آن تصمیمات بزرگ و کوچک هوشمندانه ای گرفته شده است. معمولا کسب کارها مراحلی در پیش، جهت شکوفایی دارند و در این مسیر کارآفرین ها با چالش و فرصت هایی روبرو می شوند که گذر از آنها حتی با هوشمندی بسیار هم سخت به نظر می رسد (هر چند اگر در مسیری اشتباه قرار دارید مجبور نیستید این را طی کنید!).

تنها افرادی که یک طرح سازمان یافته داشته باشند  در این عرصه موفق می شوند. بر این اساس اگر چه هنوز فکر می کنید ایده هایتان خوب و یا عملی نیستند، باید ایده های بهتری را رصد کنید. نیاز به باز اندیشی و بازپروری در راه اندازی کسب و کار دارید و یا ایده های خود را می خواهید مدیریت کنید. اگر واقعا در پی مسیری هستید که به درآمدتان اضافه شود اما زمان و منابع کافی ندارید، ما به شما خواهیم گفت که چگونه با ایده های جدید کارآفرین شوید، حتی با سرمایه ای بسیار اندک. این ها اسراری هستند که هیچ کسی به شما نمی گوید.

همچنین می توانید در این صفحه راهنمای ساخت صفر تا صد شرکت یا برندتان را به طور کامل مطالعه بفرمایید.

خلق ایده در کسب و کار

خلق ایده در کسب و کار

خلق ایده در کسب و کار

ما به اصول و قوانین کارآفرینی پایبندیم. دستورالعمل هایی که با رعایت شان در هر کسب و کار و در هر محیطی کارایی دارند. اگر چه سرمایه کم یکی از محدودیت های همیشگی ذهن است. اما قاطعانه به شما می گوییم که زندگی بر اساس ایده ها استوار است. دانش و توانایی در مدیریت و درک نیازهای روز و مهم تر از همه باور به اینکه می توانم کار تازه ای را شروع کنم عواملی هستند که در شروع کارآفرینی و  اراده تان نقش مهم و اساسی تری دارند. زندگی پر از مسیرهایی است که اگر اندکی نوآوری و سر رشته در تجارت و صنعت داشته باشید با هدف مندی به نتیجه دلخواه تان می رسید. حساسیت به شیوه ی زندگی و پتانسیل رشد و توسعه در اطراف مان و یا ایجاد بستر برای خلق دوباره ایده برای یک کسب و کار با سرمایه ی کم شروع بسیار خوبی می تواند باشد.

اگر در حوزه خدمات و صنعت مرتبط با دانش شما در تجارت کمبودی وجود دارد، می توانید کمبودها را به ایده ای مفید تبدیل کرده و روی همان ها سرمایه گذاری کنید. شروع با ایده های مدرن و در جهت رفع نیازهایی باشد که توجه کمی به آن ها شده است و توان پیشرفت در آن وجود دارد علاوه بر آن ایده باید وسیله ای برای کسب درآمد تان باشد. برای شروع کسب و کار جدید باید برنامه ریزی کنید، در ابتدا باید مطمئن شوید ریسک کارآفرینی بسیار پایین است و پول هایتان در جیب باقی می مانند.

ساخت برند

معرفی برند

برند شما چیست؟ برند شما دقیقا همان چیزی است که مردم در نبودتان می گویند. اگر کسی از شما در همه جا تعریف می کند و یا در مورد کارهایی که انجام می دهید و خصوصیات ویژه ای که دارید. آنها در موردتان می گویند چون شما را کاملا می شناسند. شما این گونه در ذهن شان شکل گرفته اید. برند دقیقا همین خصوصیات است. نامی که بهترین مزیت ها را دارد و خاص ترین کالاها را به مشتریان عرضه می کند. با رشد و پیشرفت تکنولوژی و تنوع در صنعت زمان آن رسیده است که ما هم خدماتی خاص و امتیازاتی ویژه ای را ارائه کنیم تا دیده شویم. در نظر ماندن و برندینگ و ساخت شرکت تنها راه حیات کسب و کارهایی است به فکر توسعه و پیشرفت خود هستند یا تازه وارد دنیای کارآفرینی شده اند.

برند شخصی

برند شخصی

بد نیست بدانید زندگی شما دگرگون  می شود،  اگر برند شخصی داشته باشید. هر یک از ما الگویی هایی  منحصر به فرد هستیم، فقط باید توسعه پیدا کنیم. اگر در هر شرایطی که قرار داریم به همان عنصر وجود مان دست پیدا کنیم و بدانیم در چه زمینه ای بهترین هستیم، می توانیم خود را در آن حیطه دلخواه محبوب و برند کنیم. مسلما پیشرفت در هر زمینه از اشتیاق و انگیزه های درون مان سرچشمه می گیرد. قانون اصلی برند می گوید: در هر شغلی هستید، باید قدرت جذب افراد را داشته باشید تا شناخته شوید. با کارآفرینی بر اساس علایق و استعدادهایمان آزادانه به سمت آرزوهایمان می رویم تا مسیر خود را بسازیم. این ما هستیم که انتخاب می کنیم که در کجا و تا چه زمانی بمانیم. دوره ی وفاداری به سر رسیده اگر ما استخدام جایی شویم و بهترین خدمات را هم ارائه دهیم، تا زمانی که برای خودمان کسب و کاری ایجاد نکرده باشیم، تلاش کردن برای دیگران هیچ سودی برایمان نخواهد داشت. ما پر از خلاقیت و ایده های کارآمد هستیم، فقط نیاز به یک موقعیت مناسب داریم که اجرایی شان کنیم.

توسعه ی برند شخصی

توسعه ی برند شخصی

توسعه ی برند شخصی

ارتباطات را بیشتر از قبل گسترده کن و محدود به دوستان یا نزدیکان نباش. از فناوری و شبکه های اجتماعی در راستای اهدافت استفاده کن. بزار همه تو را بشناسند و از مزایای حرفه و زندگی شخصی ات به آنها بگو. شخصیت های معروف هزاران فالوور در شبکه های اجتماعی دارند که با اشتراک گذاری زندگی شان حامیان خود را روز به روز بیشتر کرده اند. آنها می دانند تا خود واقعی و شخصیت خاص شان را نشان ندهند نمی توانند محبوبیت بیشتری بدست آورند. هزاران نفر در شبکه های اجتماعی به اوج رسیدند و بیشمار شرکت از پایین ترین نقطه به عرش رسیده اند، چون خودشان بودند و مزایای واقعی شان را به همه نشان دادند. امروزه ما نیاز داریم که بگوییم ما می خواهیم با نشان دادن شخصیت مان در قلب هایتان رسوخ کنیم.

ویژگی های برند شخصی موفق

ویژگی های برند شخصی موفق

ویژگی های برند شخصی موفق

برند باید تعصب ایجاد کند. برند شخصی شما باید بگونه ای عمل کند که مشتریان در هیچ صورتی برند بیگانه ای را ترجیح ندهند، هر چقدر هم آن برند قوی باشد. شما می توانید برند خود را آنقدر قوی بسازید که افراد شما را  مالک آن کسب کار بدانند. کارآفرین برتر باشید، شرکت و کسب و کار خودتان را راه بیندازید تا آینده تان را بسازید که مال شما است نه شخص دیگر. این شما هستید که تنها نام برند انحصاری تان را معروف می کنید. اخلاق، گفتار، جاذبه و استمرار عالی لازمه ی ساخت شخصیت هر کارآفرینی است که بخواهد برند خود را مشهور کند و مانند تکه ای  الماس بدرخشد.

برند فردی حرف هایی برای گفتن دارد از کارهایی که دوست دارد انجام دهد تا مردم دوستش داشته باشند. هر شخصیتی داشته باشید، برندتان به همان شیوه شکل می گیرد. بدون شک حس عاطفی که میان مردم و شما هر چند هم که نهفته باشد آن را دریافت می کنید.

شاید بپرسید که چگونه می توانیم این چنین جایگاهی را برای برند خود بسازیم؟در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا هر آنچه که برند تان را در جایگاهی محکم قرار می دهد را برایتان بگوییم.

جایگاه سازی برند یا برندسازی

برندسازی

برندسازی

برای اینکه به آزادی مالی برسید و آن را حفظ کنید باید حرکت کنید. دریافت پول بیشتر لازمه اش تلاش و آغاز است. اگر سرمایه ای کمی دارید پس تلاش تان را بیشتر کنید. اگر از شغلتان راضی نیستید خیلی خیلی سعی تان را بیشتر کنید. مطمئنا پشیمانی در کار نخواهد بود فقط نقطه ی شروع کارآفرینی کمی دشوار بنظر می رسد. از دور هر کاری آنقدر برایمان طاقت فرساست که نمی توانیم به هیچ موضوعی مرتبط با آن فکر کنیم. زمانی که نزدیک تر شوید بیشتر نتایج مثبت آن را دریافت می کنید، متوجه خواهید شد فرصت ارزشمندی برای آینده ای روشن دارید که ارزش ریسک را دارد. مقصد شما در اوج بودن است. تصمیم بگیرید برای برندسازی این چند گام ساده را دنبال کنید:

-دوراندیشی کنید و سرمایه خود را وارد بازی تجارت و حرفه ی خودتان کنید.

-با قوانین این بازی کاملا آشنا شوید و هر بار ارزش کسب و کارتان را به خود یادآوری کنید.

-درک کنید خطری در کار نیست همه چیز به تلاش خودتان بستگی دارد.

– اگر از امروز شروع کنید و طرح کسب و کار جدیدتان را بریزید به زودی شناخته می شوید.

–  هیچ سرمایه گذاری تضمین شده ای برایتان وجود ندارد، اما ما سرمایه گذاری در کارآفرینی را تضمین می کنیم.

-برندسازی و رونق کسب و کار بدون طرح ریزی ممکن نیست. با شناخت مسیر بدون شک برند خواهید شد.

در آخر خودتان تصمیم می گیرید که پول تان را کجا سرمایه گذاری کنید در بانک یا کسب و کار خودتان.

راز اصلی برای پیشرو بودن در کسب و کار، ساخت شرکت و برنامه ریزی در جهت موفقیت است. اگر می خواهید بدانید چه برنامه ای برای برند شما باید طراحی شود ما را در مقاله ساخت برند همراهی کنید.

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید …

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

امروزه با محبوبیت عجیب و غریب اینستاگرام در میان مردم ما و فعالیت شبانه روزی پیج های کاری، بلاگر ها و مردم در اینستاگرام می توان گفت این شبکه اجتماعی منبع ثروتی برای ایرانیان است که فقط باید یاد بگیرند از آنها به خوبی استفاده کنند. از این رو خدمات تولید محتوا اینستاگرام امروزه بسیار دارای اهمیت...

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب امروزه مانند یک جنگ شده! اگر شما ببرید به ثروت می رسید، اگر رقبا قوی تر باشند باید به ثروتی که از اینستا بدست می آورند تا حد ممکن غبطه بخورید ... آماده نبرد هستید! یه خبر خوب اینکه استارت آپ رز در بحث تولید محتوا در اینستاگرام همراه تان خواهد بود و...

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

واقعا الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این سوالی رایج در بین ادمین ها، بلاگر ها و هر کسی است که سعی دارد پیج اینستاگرامش را رشد دهد یا درگیر برندسازی شرکتش است. بنابراین، ما نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در قبال پست‌های Feed، استوری ها، صفحه اکسپلور و ریلز اینستاگرام را در سال 2024 بررسی...