a

مزایای ترجمه سایت

افزایش فروش با چند زبانه بودن سایت

نوامبر 28, 2021

استفاده از خدمات ترجمه سایت به معنای یافتن یک سخنران دو زبانه بومی برای تبدیل تمام مطالب ارائه شده در وب سایت شما به زبان مقصد است. دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد، مانند گسترش کسب و کار، ارائه خدمات به خریداران بین المللی، و ارائه یک سایت خوانا برای اکثر بازدیدکنندگان وب سایت شما. به عنوان مثال، در صورتی که 30 درصد ترافیک از آلمان، اتریش و سوئیس ایجاد شود، احتمالاً با ارائه ترجمه آلمانی وب سایت خود، نرخ تبدیل بالاتری را مشاهده خواهید کرد.

ترجمه سایت
ترجمه سایت

ترجمه سایت سخت نخواهد بود، به خصوص اگر بدانید از چه ابزارهایی استفاده کنید. به عنوان مثال، G Translate یک افزونه با کاربری آسان با یکپارچه سازی منظم است که می توانید آن را به هر نوع وب سایتی اضافه کنید، خواه بر روی WordPress، Joomla، Shopify یا هر سازنده وب سایت محبوب دیگری ساخته شده باشد.

اما این بخش در مورد ابزارهایی نیست که می توانید برای ترجمه سایت استفاده کنید، بلکه بیشتر در مورد دلایلی است که چرا باید این کار را انجام دهید. بیایید عمیق‌تر بررسی کنیم و ببینیم ترجمه ‌سایت چه مزایایی می‌تواند برای شما فراهم کند.

1. مخاطبان بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد

همه افراد تجاری می خواهند روزی تجارت خود را گسترش دهند. اگر روزی فرا رسیده است که می خواهید شما نیز رشد کنید، ابتدا مطمئن شوید که وب سایت خود را ترجمه کرده اید. اگر می‌خواهید تعداد بیشتری از مخاطبان، خریداران، مشتریان یا مشتریان بین‌المللی را به دست آورید، ترجمه سایت شما می‌تواند به آسان‌تر و سریع‌تر هدف قرار دادن مخاطبان جهانی شما کمک کند.

ترجمه سایت می تواند مقداری هزینه داشته باشد. اما با جدیدترین فناوری، افزونه های ترجمه وب سایت و ابزارها، سرگرم کننده تر خواهد شد. به هر حال، می توانید ترجمه وب سایت خود را نوعی سرمایه گذاری در کسب و کار خود بدانید زیرا در نهایت نتیجه خواهد داد.

افزایش قروش با ترجمه سایت
افزایش قروش با ترجمه سایت

2. به مشتریان خود نشان دهید که اهمیت دارند

دلایل مختلف وجود دارد که مردم خرید می کنند. به عنوان مثال، آنها ممکن است به محصولات شما نیاز داشته باشند. یا پیام‌ها و برند شما را دوست داشته باشند، همچنین ممکن است طراحی و بسته‌بندی شما، یا خدمات مشتری و بسیاری چیزهای دیگر را دوست داشته باشند.

اما یکی از مهمترین فاکتورها برای خرید، اعتماد است. پس چگونه به مردم نشان می دهید که اهمیت دارند؟

چگونه بین برند خود و آنها اعتماد ایجاد می کنید؟

درست حدس زدی! ترجمه ‌سایت شما به زبان آن‌ها می‌تواند گام بزرگی به سوی ایجاد این اعتماد باشد و به مردم بفهماند که برای شما مهم هستند.

به خصوص، اگر کالاها یا محصولاتی را می فروشید که دارای توضیحات طولانی هستند یا درک آنها در یک زمینه بین المللی دشوار است، ترجمه سایت شما بسیار مهم است. مردم باید قبل از تصمیم گیری برای خرید از شما، محتوا و زمینه فروشگاه تجارت الکترونیک شما را درک کنند.

با تماس با مشتریان یا مشتریان بالقوه به زبان مادری آنها، شانس بیشتری برای جلب اعتماد آنها و در نهایت وادار کردن آنها به خرید از خود دارید.

3. نتایج سئوی خود را بهبود بخشید

سئو برای کسانی که در این بازی تازه کار هستند می تواند مشکل باشد. اما به عنوان یک نقطه شروع، به خاطر داشته باشید که عمدتاً در مورد کلمات کلیدی، عناوین ، توضیحات کلیدی و همچنین محتوای دارای ساختار مناسب است. اگر تلاش برای بهبود سئوی وب سایت خود دارید،  به ترجمه سایت خود برای بازارهای محلی مختلف فکر کنید. اما مطمئن شوید که کلمات کلیدی مرتبط را به آن زبان نیز اضافه کنید. عناوین و توضیحات متا نیز باید بهینه شوند.

به محض اینکه ترفندهای SEO شما شروع به کار کرد، تعداد بازدیدکنندگان جدید وب سایت را افزایش خواهید داد. علاوه بر این، رتبه بندی ارگانیک شما بهبود خواهد یافت. افرادی که کلمات کلیدی شما را به زبان های مختلف جستجو می کنند، وب سایت شما را از طریق موتورهای جستجوی مختلف پیدا کرده و شما را بهتر به صورت ارگانیک می شناسند.

افزایش سئو با ترجمه سایت
افزایش سئو با ترجمه سایت

4. فروش خود را افزایش دهید

اگر مردم از شما خرید نکنند، همه چیز فقط پرز است. در نهایت، هدف نهایی شما فروش یک محصول یا یک خدمات است. و با ترجمه سایت ، شانس خود را برای فروش افزایش می دهید.

چگونه؟

بر اساس مطالعه ای که توسط هاروارد بیزینس ریویو انجام شد، 42 درصد افراد گفتند که هرگز محصولات و خدمات را به زبان های دیگر خریداری نمی کنند. همچنین، از هر 10 کاربر اینترنتی، 9 نفر گفتند که هنگام انتخاب زبان، همیشه از یک وب سایت به زبان خود بازدید می کنند. بنابراین، ترجمه سایت شما می تواند گام بزرگی در جهت فروش محصولات و خدمات شما باشد.

5. رقبای خود را شکست دهید

هر کسب وکاری رقبایی دارد که می‌خواهند همه مشتریانتان را از شما بگیرند و شما را ورشکست کنند. خوب، همه رقبا اینقدر دیوانه نیستند. اما بسیاری از آنها هستند. پس اگر می خواهید در رقابت سخت زنده بمانید چه باید کرد؟

در اینجا دوباره: با ترجمه سایت خود شروع کنید. بسیاری از رقبای شما به این موضوع فکر نکرده اند. بنابراین، یک وب سایت چند زبانه می تواند یک نقطه فروش برای شما باشد. آن را امتحان کنید.

6. یک برند خوب ایجاد کنید

و در آخر، متفاوت باشید. چندزبانگی را به یکی از جالب ترین ویژگی های کسب و کار خود تبدیل کنید. زمانی که یک برند بتواند خود را به عنوان یک ارائه دهنده محصول یا خدمات عالی در بازارهای مختلف معرفی کند بسیار عالی است. وارد یک بازار شوید و به آن‌ها بگویید که در مقیاس جهانی بازی می‌کنید و می‌دانید چگونه کسب و کار خود را انجام دهید. پس در ساخت برند خود با اعمال چندزبانگی بازارهای مختلف را ازآن خود کنید.

در پایان…

چه برای گسترش پایگاه مشتری یا ایجاد اعتماد به لیست مشتریان فعلی یا برای بهبود سئوی وب سایت خود، ترجمه سایت هرگز کار خطرناکی نیست. هیچ خطری برای از دست دادن منابع ندارد. یک چک لیست تهیه کنید همانطور که برای محتوای انگلیسی خود انجام داده اید، جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید، مطمئن شوید که پس از ترجمه سایت خود را برای سئو بهینه سازی کرده اید و چند آگهی برای بازارهای محلی قرار دهید که به محتوای ترجمه شده شما هدایت می شوند. و فراموش نکنید که نتایج را در طول زمان اندازه گیری کنید.

مزایای ترجمه سایت شما زمانی به وضوح دیده می شود که شاهد رشد مشتریان و فروش خود باشید. در نهایت، ممکن است متوجه شوید که تمام آن کار سخت ترجمه سایت شما نتیجه داده است و مزیت رقابتی نسبت به مشاغل رقیب به دست آورده اید. هیچ مزیتی بهتر از این نتیجه برای ترجمه وب وجود ندارد. مزایای واقعی ترجمه وب سایت به این معنی است که می توانید آن سود به دست آمده را به اوقات فراغت بیشتری برای خود و خانواده خود منتقل کنید.

افزایش فروش با چند زبانه بودن سایت
افزایش فروش با چند زبانه بودن سایت

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید …

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

امروزه با محبوبیت عجیب و غریب اینستاگرام در میان مردم ما و فعالیت شبانه روزی پیج های کاری، بلاگر ها و مردم در اینستاگرام می توان گفت این شبکه اجتماعی منبع ثروتی برای ایرانیان است که فقط باید یاد بگیرند از آنها به خوبی استفاده کنند. از این رو خدمات تولید محتوا اینستاگرام امروزه بسیار دارای اهمیت...

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب امروزه مانند یک جنگ شده! اگر شما ببرید به ثروت می رسید، اگر رقبا قوی تر باشند باید به ثروتی که از اینستا بدست می آورند تا حد ممکن غبطه بخورید ... آماده نبرد هستید! یه خبر خوب اینکه استارت آپ رز در بحث تولید محتوا در اینستاگرام همراه تان خواهد بود و...

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

واقعا الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این سوالی رایج در بین ادمین ها، بلاگر ها و هر کسی است که سعی دارد پیج اینستاگرامش را رشد دهد یا درگیر برندسازی شرکتش است. بنابراین، ما نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در قبال پست‌های Feed، استوری ها، صفحه اکسپلور و ریلز اینستاگرام را در سال 2024 بررسی...