a

دریافت نتایج محسوس از بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا و اهمیت ان ها

آگوست 14, 2021

مقدمه

شاید در دنیای امروزی نیازی به صحبت درباره اهمیت بازاریابی محتوا نباشد چرا که همه به خوبی می­دانیم محتوای خوب چگونه جادو می­کند.

حتی گاهی برای خرید موارد بسیار جزئی نیز در گوگل تحقیق می­کنیم یا از محتوای موجود در شبکه های اجتماعی تاثیر می­پذیریم! (اخیرا برای خرید یک موبایل مناسب چندین مقاله موجود در وبسایت های فارسی و انگلیسی را خواندم).

اگر نگران این هستید که زمان و انرژی که برای بازاریابی محتوا می­گذارید هدر رود پس این مقاله را از دست ندهید. تا به شما نتایج ملموسی که اهمیت بازاریابی محتوا در کسب و کارتان دارد به شما نشان دهیم.

اولین دلیل اهمیت بازاریابی محتوا؛ ترافیک!

واضح است که برای فروش های بالا به ترافیک وبسایت نیاز دارید. با محتوای بهتر (بخوانید مفید تر) شما ترافیک بهتری را در جای جای وب، شبکه های اجتماعی و خود وبسایت تان دریافت خواهید کرد. برای ساخت شرکت به یک وبسایت با بازدید بالا قطعا نیاز خواهید داشت.

تولید محتوا و قرار دادن آن در وبسایت مزایای بی نظیری دارد که در این مقاله با آنها آشنا می شویم.

دومین دلیل اهمیت بازاریابی محتوا؛ رتبه بهتر

با محتوایی که برای کلمات کلیدی بیشتری ظاهر می­شود، شما سئو (رتبه در موتور های جستجو مثل گوگل) بهتری خواهید داشت. همچنین اینکه افراد بیشتر در وبسایت شما بمانند سئویتان بهتر خواهد شد. و رتبه سایتتان بالاتر می­رود.

سومین دلیل اهمیت بازاریابی محتوا؛ فروش

در پایان روز زمانی که از زحمات اداره کسب و کارتان خسته شده ­اید نوبت می­رسد به اینکه منتظر یک حساب بانکی پر باشید، مگر اینکه یک غول چراغ جادو دارید که قرار است هزینه های ماهیانه و خرج تان را بدهد!!

بازاریابی محتوا در دنیای مدرن قطعا فروش شما را بالا خواهد برد حتی اگر کسب و کار شما به حدی کوچک است که تنها کارمند آن خودتان هستید! از استارت آپ های خوب که می­توانید برای بازاریابی محتوا روی آنها حساب کنید. استارت آپ رز (ارزان ترین قیمت وب همراه با تضمین کیفیت) و رایا مارکتینگ (قیمت ها به صرفه و تجربه بالا) هستند.

همچنین اگر قصد ساخت برندی بین المللی را دارید به تولید محتوا انگلیسی هم نیاز است. پس آن را جدی بگیرید.

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید …

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

امروزه با محبوبیت عجیب و غریب اینستاگرام در میان مردم ما و فعالیت شبانه روزی پیج های کاری، بلاگر ها و مردم در اینستاگرام می توان گفت این شبکه اجتماعی منبع ثروتی برای ایرانیان است که فقط باید یاد بگیرند از آنها به خوبی استفاده کنند. از این رو خدمات تولید محتوا اینستاگرام امروزه بسیار دارای اهمیت...

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب امروزه مانند یک جنگ شده! اگر شما ببرید به ثروت می رسید، اگر رقبا قوی تر باشند باید به ثروتی که از اینستا بدست می آورند تا حد ممکن غبطه بخورید ... آماده نبرد هستید! یه خبر خوب اینکه استارت آپ رز در بحث تولید محتوا در اینستاگرام همراه تان خواهد بود و...

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

واقعا الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این سوالی رایج در بین ادمین ها، بلاگر ها و هر کسی است که سعی دارد پیج اینستاگرامش را رشد دهد یا درگیر برندسازی شرکتش است. بنابراین، ما نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در قبال پست‌های Feed، استوری ها، صفحه اکسپلور و ریلز اینستاگرام را در سال 2024 بررسی...