a

سفارش محتوا اینستاگرام استارت آپ رز؛ شکوه، خلاقیت، جسارت و نبوغ

پیشگفتار

خب به دنیای رنگ ها، جسارت، پول و البته کمی زیاده روی یعنی اینستاگرام خوش آمدید در این مقاله قصد داریم به موضوع سفارش تولید محتوا اینستاگرام بپردازیم و به شما ثابت کنیم که این مهم چقدر می تواند روی آینده کسب و کارتان تاثیر گذار باشد.

ما را همراهی خواهید کرد؟!

سفارش تولید محتوا اینستاگرام استارت اپ رز

چرا تولید محتوا اینستاگرام مهم است؟

خب یکی از دلایلی که همه می دانیم چرا تولید محتوا اینستاگرام مهم است، به این ربط پیدا می کند که تقریبا اکثر ما وقتی از خواب بیدار می شویم اینستاگرام را چک می کنیم! این شبکه اجتماعی بسیار قوی در کشور ما حدود 50 میلیون نفر کاربر دارد!

و نکته جالب این است که این شبکه اجتماعی بسیار قوی با هزاران امکانات کاملا رایگان است! و شما می توانید همین الان با آن درآمد زایی کنید. جایی که 50 میلیون نفر فقط ایرانی از آن استفاده می کنند را به سادگی از دست ندهید، طراحی پست اینستاگرام و شروع درآمد زایی اینستاگرام بسیار مهم هستند.

تولید محتوا در اینستاگرام به حدی مهم است که اگر شما نمی توانید به درستی آن را انجام دهید یکی از اولین کار هایی که باید انجام دهید استخدام ادمینی حرفه ای و یا ثبت سفارش تولید محتوا اینستاگرام در شرکت های دیجیتال مارکتینگ باید باشد.

دلایل اهمیت تولید محتوای اینستاگرام:

 • ارتباط فعال با مخاطبین کسب و کارتان
 • جلب اعتماد کاربر، کسانی که به صورت مستمر در اینستاگرام تولید محتوا انجام می دهند بزودی صاحب اعتماد اکثریت مخاطبین شان خواهند شد.
 • آشنایی بیشتر مخاطب با برند شما یا شخص شما؛ زمانی که در اینستاگرام حضور دارید و اطلاعاتی از خودتان، افراد تیم تان، محیط شرکت تان یا حتی خودتان ارائه می دهید به مرور مردم را بیشتر با برند، شرکت و یا خودتان (اگر قرار است مشهور شوید!) آشنا خواهید کرد.
 • تبلیغات و بازاریابی؛ امروزه اینستاگرام یکی از بهترین مراکز برای رشد بازاریابی شرکت تان است و بسیاری از شرکت ها در اینستاگرام روزانه صد ها سفارش می گیرند! بودن در اینستاگرام و تولید محتوا برای آن مساوی است با تبلیغ و رشد بازاریابی شرکت تان.
 • بهبود سئو سایت؛ اگر برای کسب و کارتان وبسایت هم دارید بد نیست که بدانید با تولید محتوا مناسب اینستاگرام و گذاشتن لینک وبسایت در اینستاگرام تان به بهبود رتبه سئو یا ظاهر شدن سایت تان در نتایج گوگل کمک شایانی کرده اید.
 • ارتباط با شرکت های همکار؛ قطعا رقبا یا شرکت هایی وجود دارند که می توانید با آنها دست دوستی بدهید و به نوعی مشارکت های سودآور برای هر دو طرف داشته باشید. در اینستاگرام می توانید این شرکت ها راپیدا کنید و با آنها تعامل داشته باشید تا برندتان را قوی تر کنید.
ثبت سفارش محتوا اینستاگرام

درآمد زایی با تولید محتوا اینستاگرام

خب، خب بیایید بریم سراغ اصل مطلب! قاعدتا در شرایط فعلی کشور هر جوانی دوست دارد که روزگارش به بطالت نگذرد و حتی الامکان اگر هم تولید محتوایی برای اینستاگرام انجام می دهد همراه با درآمد آنی یا درآمد قلمبه در آینده باشد.

سفارش تولید محتوا اینستاگرام به شرکتی قوی باعث درآمد زایی پیج کاری یا حتی شخصی شما خواهد شد چرا که تولید محتوا اینستاگرام باعث جذب مخاطب و در نتیجه اعتماد در بین کاربران خواهد شد.

اعتماد = پول > اعتماد بیشتر =پول بیشتر > پول بیشتر = کسب و کار و خدمات بهتر > خدمات بهتر = پول بسیار بسیار زیاد

 

خب بیایید برخی راه های درآمد زایی با تولید محتوا اینستاگرام را بررسی کنیم:

 1. قوی تر کردن برند خودتان و جذب اعتماد مردم در اینستاگرام
 2. بلاگری؛ در یک حوزه که تخصص دارید یا می توانید جلوی دوربین بیایید شانس خود را در اینستاگرام امتحان کنید.
 3. فروش محصولاتی که در اینستاگرام طرفدار زیادی دارند.
 4. ادمین شدن؛ اگر این شغل را دوست دارید کسب و کار های زیادی حاظرند بابت مدیریت پیج و تولید محتوا برای آنها به شما ماهیانه حقوق بپردازند.
 5. آموزش؛ می توانید آموزش های رایگان در اینستاگرام بگذارید و پس از کمی محبوبیت شروع به فروش دوره های جامع تر کنید!

مشاوره تولید محتوا اینستاگرام قبل از شروع اینکار

بد نیست قبل از شروع تولید محتوا برای اینستاگرام به درستی برنامه بچینید و ببینید قرار است برای چه کسی تولید محتوا انجام دهید، چرا باید اینکار را انجام دهید، چه کسانی قرار است این کار را برای شما انجام دهند؟ و زمانبندی کارهایتان به چه صورت است؟

ممکن است برخی زحمت زیادی در اینستاگرام بکشند و حتی مرتب سفارش تولید محتوا اینستاگرام داشته باشند اما هیچ نتیجه ای نگیرند! معمولا این افراد تکلیفشان با خودشان مشخص نیست!

یعنی حتی نمی دانند که در حال تولید محتوا برای چه کسی هستند! استمرار در این کار بسیار مهم است و اگر دو روزه قرار است ناامید شوید پس زهی خیال باطل اینستاگرام جای این سوسول بازی ها نیست!

اینستاگرام می تواند معدن طلا باشد به شرطی که راه استخراج طلا از این معدن را  هم با تجربه، هم با دانش و هم با استمرار یاد بگیرید.

نمونه تولید محتوا اینستاگرام

قبل از اینکه سفارش تولید محتوا اینستاگرام بزنید یا خودتان برای تولید محتوا اینستاگرام اقدام کنید حتما نمونه هایی را در اینستاگرام به دقت بررسی کنید و یا در وبسایت هایی مثل Dribbble به دنبال الهام باشید، همچنین نمونه تولید محتوا اینستاگرام زیادی در وبسایت خود ما برای الهام شما عزیزان تهیه و عرضه شده است.

نمونه تولید محتوا اینستاگرام

سفارش تولید محتوا اینستاگرام

خب بریم سراغ اصل مطلب، تولید محتوا اینستاگرام در شرایط فعلی یک باید است و برون سپاری این مهم یا سفارش تولید محتوا اینستاگرام در شرکتی درست و حسابی بسیار موردی مهم برای هر صاحب کسب و کاری باید باشد.

اگر خودتان می توانید با نرم افزار هایی نظیر فتوشاپ یا فیگما پست بسازید، ایده هایی بکر برای تولید محتوا دارید و از پس آموزش های جذاب یا ویدیویی بر می آید خب برای شروع بد نیست خودتان پیج را دست بگیرید تا موقعی که پول دستتان می آید و کار های مهمتری داشته باشید آن موقع یک ادمین با استراتژی خودتان استخدام کنید.

اما اگر نمی توانید به صورت درست و حسابی از پس کار های اینستاگرام بر بیایید و حواستان به مشتری مداری، تولید محتوا مناسب، طراحی های خفن، ایده های بکر، ارائه نمونه کار ها، ارائه محتوای مفید و خلاقانه، تبریک مناسبت ها و … باشد خب باید این امور یا بخشی از این امور را به شرکت های فعال در این حوزه یا افراد قابل اعتماد بسپارید!

سفارش تولید محتوا اینستاگرام در استارت آپ رز

دریافت محتوا اینستاگرام رایگان!

امروزه هر کسب و کار خوبی خود را موظف می داند که بخشی از خدمات خود را برای مشتریان عزیز به رایگان اجرا کند تا هم حسن نیتش را نشان داده باشد و هم به خوبی کیفیت کار خود را به مشتری نشان دهد!

در شرکت ما نیز رسم بر این شده است که بررسی پیج اینستاگرام و اولین پست پیجتان کاملا رایگان باشد تا لذت همکاری با تیمی قوی و خوش سلیقه را حس کنید و پس از آن سفارش تولید محتوا اینستاگرام را ثبت کنید.

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید …

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

امروزه با محبوبیت عجیب و غریب اینستاگرام در میان مردم ما و فعالیت شبانه روزی پیج های کاری، بلاگر ها و مردم در اینستاگرام می توان گفت این شبکه اجتماعی منبع ثروتی برای ایرانیان است که فقط باید یاد بگیرند از آنها به خوبی استفاده کنند. از این رو خدمات تولید محتوا اینستاگرام امروزه بسیار دارای اهمیت...

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب امروزه مانند یک جنگ شده! اگر شما ببرید به ثروت می رسید، اگر رقبا قوی تر باشند باید به ثروتی که از اینستا بدست می آورند تا حد ممکن غبطه بخورید ... آماده نبرد هستید! یه خبر خوب اینکه استارت آپ رز در بحث تولید محتوا در اینستاگرام همراه تان خواهد بود و...

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

واقعا الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این سوالی رایج در بین ادمین ها، بلاگر ها و هر کسی است که سعی دارد پیج اینستاگرامش را رشد دهد یا درگیر برندسازی شرکتش است. بنابراین، ما نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در قبال پست‌های Feed، استوری ها، صفحه اکسپلور و ریلز اینستاگرام را در سال 2024 بررسی...