a

با تولید محتوا سایت پول پارو کنید!

ژوئن 24, 2022

مقدمه

دقیقا معلوم نیست که کی و کجا انسان ها درک کردند که تعامل و همکاری با یکدیگر بهترین راه برای زنده ماندن است اما حقیقت تلخ برای درونگرا ها این است که درست فکر می کردند!! در مقاله پیش رو قرار است از تولید محتوا سایت یا همان تولید محتوا متنی با اصول سئو سخن بگوییم همراهمان باشید.

بله حرف زدن، همکاری و تعامل با دیگر انسان ها ما را زنده نگه داشته، تصور کنید که کسی نانوایی نداشت، هیچکس راننده تاکسی نبود، مدرسه ای وجود نداشت (کسی تدریس نمی کرد) یا شغلی (همکاری) وجود نداشت! چه می شد؟!

امروزه همین تعامل و همکاری در قالب تکنولوژی آمده است و نام های بسیاری دارد یکی از بهتری نام ها تولید محتوا یا بازاریابی محتوا است که در این روش شما با استفاده از محتوا های مفید اعتماد مخاطبین خود را جلب کرده و پول پارو خواهید کرد! باور نمی کنید؟! پس بیایید تا چند و چون ماجرا را شرح دهیم.

 تولید محتوا سایت

 

 

 

 تولید محتوا سایت باید خلاقانه و فکر شده باشد

چرا تولید محتوا سایت مهم است؟!

چون تولید محتوا سایت هم به وبسایت تون حال و هوای بهتری میده و هم از نظر سئو یا همون رتبه سایت تون توی گوگل تاثیر داره و هم (این آخریشه) براتون اعتماد مخاطب رو به همراه داره.

تازه طبق آخرین نظر دانشمندان قراره براتون برندسازی کنه و در کل تو راه اندازی کسب و کارتون کمک حال باشه! تولید محتوا سایت کلی مزایای دیگه هم داره که لازم نیست ما بگیم احتمالا چون اینجایید پس بسیاری از اون مزایا براتون واضح و مبرهن هستش.

 

 

 

 

  

پس زنده باد تولید محتوا مخصوصا تولید محتوا سایت، از همین امروز به فکر راه اندازی کمپین تولید محتوا سایت تون هم باشید اگر به توضیحات بیشتر در زمینه اهمیت تولید محتوا سایت نیاز دارید اینجا را بخوانید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع محتوا در تولید محتوا سایت

 

 

 

 

 

 

خب باید قبل از هر چیزی دید که مخاطبین هدف شما چه کسانی هستند و کدوم نوع از تولید محتوا بدردشون می خوره!

 

 

 

 

 

 

به طور نمونه مخاطبین قنادی ها و شیرینی فروشی ها عموم مردم به خصوص جوان ها هستند پس ویدیو های فانتزی یا متن ها کوتاه و یا انیمیشن بهترین نوع محتوا برای این افراد هستش.

 

 

 

 

 

 

 در عوض مخاطبین سمعک فروشی ها غالبا افراد مسن هستند پس محتوای اینفوگرافیک یا تصاویر بیشتر مناسب این افراد هستش (برای افراد مسن مثال بهتر از سمعک فروشی پیدا نکردیم، باید این مورد را نادیده بگیرید!).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا حتما باید خودم اینکار را انجام دهم؟!

 

 

 

 

 

 

نه هیچ لزومی به این کار نیست اتفاقا اگر اصول سئو را نمی دانید، اشتیاقی به این کار نیست یا اصول کپی رایتینگ را نمی دانید، حتما این کار را برون سپاری کنید و یا یک بازاریاب محتوا متنی استخدام کنید.

 

 

 

 

 

 

برای ثبت سفارش در این حوزه می توانید این صفحه را نیز بازدید کنید.

 

 

 

 

 

 

نکات مهم در تولید محتوا سایت یا تولید محتوا متنی

 

 

 

 

 

 

  1. ساده بنویسید و زیاده گویی نکنید.
  2. مخاطبین هدف خود را مد نظر داشته باشید و برای آنها بنویسید
  3. لحن برند خود را از یاد نبرید و با همان شکل با مخاطب سخن بگویید
  4. اصول سئو را رعایت کنید.
  5. سعی نکنید عالی و انگیزشی بنویسید، خوب نوشتن و تصحیح کردن نوشته بیشتر جواب می دهد.
  6. برای مخاطبین بنویسید نه در تعریف از برند خودتان!!
  7. محتوای مفید و به درد بخور بنویسید
  8. قبل از نوشتن درباره موضوع حتما تحقیق کنید (خدا پدر گوگل را بیامرزد؛ کتاب خواندن لازم نیست)
  9. محتوایتان را با یک هدف مشخص بنویسید
  10. و …

 

 

 

 

 

 

کاش می شد تولید محتوا سایت را کسی برایم انجام می داد …

 

 

 

 

 

 

خب انگار که غول چراغ جادویی برای ای کاش گفتن هایتان وجود نداشته باشد اما خب هستند افرادی که در قبال مبالغی کم با بهترین کیفیت برایتان تولید محتوا سایت را انجام خواهند داد تا با خیال راحت بتوانید پول هایتان را بشمارید!

 

 

 

 

 

 

یکی از پلتفرم ها که با روشی متفاوت و نو اینکار را انجام می دهد همین استارت آپ ماست کافیه روی همین لینک کلیک کنید تا جادوی محتوا را حس کنید و دیگر پلتفرم های خوب هم می توان ترجمیک، رایا مارکتینگ یا الو کانتنت (این یکی را زیاد نمی شناسیم) را نام برد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید …

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

امروزه با محبوبیت عجیب و غریب اینستاگرام در میان مردم ما و فعالیت شبانه روزی پیج های کاری، بلاگر ها و مردم در اینستاگرام می توان گفت این شبکه اجتماعی منبع ثروتی برای ایرانیان است که فقط باید یاد بگیرند از آنها به خوبی استفاده کنند. از این رو خدمات تولید محتوا اینستاگرام امروزه بسیار دارای اهمیت...

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب امروزه مانند یک جنگ شده! اگر شما ببرید به ثروت می رسید، اگر رقبا قوی تر باشند باید به ثروتی که از اینستا بدست می آورند تا حد ممکن غبطه بخورید ... آماده نبرد هستید! یه خبر خوب اینکه استارت آپ رز در بحث تولید محتوا در اینستاگرام همراه تان خواهد بود و...

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

واقعا الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این سوالی رایج در بین ادمین ها، بلاگر ها و هر کسی است که سعی دارد پیج اینستاگرامش را رشد دهد یا درگیر برندسازی شرکتش است. بنابراین، ما نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در قبال پست‌های Feed، استوری ها، صفحه اکسپلور و ریلز اینستاگرام را در سال 2024 بررسی...