a

آموزش تولید محتوا انگلیسی

آموزش تولید محتوا انگلیسی

دسامبر 25, 2022

مقدمه

بازاریابی محتوا برای ایجاد آگاهی از برند و ایجاد ارتباطات قوی و پایدار با مشتریان شما بسیار مهم است. آموزش تولید محتوا انگلیسی می تواند به شما در ایجاد این آگاهی کمک کند. با توجه به پیشرفت های اخیر در صنعت تکنولوژی صاحبان کسب و کارها به دنبال تصرف بازارهای بین‌المللی هستند.

همان‌طور که می دانید زبان انگلیسی در تجارت بین‌الملل به یک الزام تبدیل شده به این معنا که شما از هر کشوری با هر زبانی که باشید برای برقراری ارتباط و ورود به بازار کار بین‌الملل باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید و بتوانید خدمات و محصولات خود را به خوبی معرفی کنید.

آموزش تولید محتوا انگلیسی در آموزشگاه ژینا و استارت آپ رز

یک معرفی و ورود خوب به بازارهای جهانی می تواند بسیار تأثیرگذار باشد. اما چگونه؟ با وجود تکنولوژی های امروزی تنها کافی است که بتوانید محتوای مناسب تولید کنید. هرچه استراتژی محتوای شما قوی تر باشد، در معرفی بهتر خدمات بسیار تاثیر گذار خواهد بود و باعث می شود مخاطبان وفادار شما بارها و بارها برگردند.

برای ورود به بازارهای جهانی، سایت های دوزبانه و یا چندزبانه در آگاهی سازی و برند سازی تاثیر مستقیمی خواهد داشت. بنابر این با فراهم کردن این امکانات برای کاربران خارجی تعامل سازنده ای ایجاد خواهید کرد.

  • تولید محتوا به زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد؟
  • دریافت آموزش تولید محتوا انگلیسی چه کمکی می کند؟
  • در تولید محتوا انگلیسی چه نکاتی باید رعایت شود؟
  • آیا سئو کردن محتوا انگلیسی اهمیت دارد؟

در دنیای بازاریابی آنلاین امروز برای دست یابی به اهداف تجاری خود باید به تولید محتوا انگلیسی تسلط داشته باشید.

تولید محتوا به زبان انگلیسی یا تولید محتوا سایت به زبان انگیسی اگرچه سخت است اما تاثیر بسزایی بر کسب و کارتان خواهد داشت. تولید این نوع محتوا یک کار تخصصی است و می‌توان گفت یکی از روش های بازاریابی محسوب می شود به همین دلیل بهتر است قبل از ورود به این حوزه دوره آموزش تولید محتوا انگلیسی را ببینید.

در ادامه به پاسخ سؤالات خواهیم پرداخت و کارآمدی این نوع تولید محتوا را با هم بررسی می کنیم.

تولید محتوا انگلیسی

اهمیت تولید محتوا به زبان انگلیسی

تولید محتوا در معرفی و عرضه محصولات به بازارهای جهانی و ایجاد ارتباط بسیار اهمیت دارد. تصور کنید طراحی سایت را انجام داده اید و می خواهید مشتریان خارجی را جذب کنید، اولین قدم ایجاد بستری برای برقراری ارتباط است که این بستر را می توانید با دوزبانه کردن سایت ایجاد کنید.

در ادامه اگر بخواهید خدمات و هر محصولی را معرفی کنید باید برای هر کدام به زبان انگلیسی محتوا تولید کنید. برای این کار باید دانش انگلیسی شما حداقل در سطح متوسط باشد و به گرامر اشراف کافی داشته باشید.

اگر نتوانید این کار را به درستی انجام دهید نه تنها در بازار بین‌الملل سهمی نخواهید داشت بلکه مشتریان احتمالی را نیز از دست خواهید داد.

آموزش تولید محتوا انگلیسی ترفندی در راستای گسترش کسب و کارتان در دنیای دیجیتال امروز خواهد بود. با توجه به گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی و رقابتی که در انواع تولید محتوا به وجود آمده نمی توانید اهمیت زبان انگلیسی را دست کم بگیرید.

کسب و کارهایی که در حوزه توریسم و گردشگری فعالیت می کنند اهمیت این موضوع را به خوبی درک می کنند. اما برای تولید این نوع محتواهای تخصصی نیاز به افراد متخصص و یا دریافت آموزش تولید محتوا انگلیسی دارید.

آموزش تولید محتوا انگلیسی

برای نوشتن محتوا انگلیسی باید یک نویسنده متخصص باشید و تمام نکات زبان انگلیسی را به خوبی رعایت کنید. امروزه شرکت ها و افراد زیادی برای رفع این نیاز تصمیم به ارائه خدمات و تولید محتوا به زبان انگلیسی کرده اند که می توانید به آن ها مراجعه کنید.

اما اگر خودتان می خواهید در این حوزه فعالیت کنید بهتر است با این بخش آموزش تولید محتوا انگلیسی به صورت مختصر و بیان برخی نکات با ما همراه شوید.

یک سری فاکتورها در تولید محتوا انگلیسی نیاز است. به این معنی شخصی که قصد تولید محتوا انگلیسی را دارد باید به این موضوعات اشراف کامل داشته باشد که به آن ها اشاره می کنیم.

آموزش تولید محتوا انگلیسی

تسلط بر اصول نگارش زبان انگلیسی

اهمیت این موضوع به قدری است که اگر اصول نگارشی را به درستی رعایت نکنید معنای جمله شما ممکن است به کلی تغییر کند. مهارت مکالمه بسیار متفاوت با مهارت نوشتاری زبان انگلیسی است. پس صرفاً کسی که به خوبی می تواند مکالمه کند به این معنا نیست که می توانید یک نویسنده تولید محتوا انگلیسی حرفه ای نیز باشد.

رعایت برخی نکات بسیار ضروری است به در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  1. رعایت نکات گرامری: اگر شما مطلبی به زبان انگلیسی بنویسید اما از زمان درست آن استفاده نکنید و یا جملات را در جای درست ننویسید و گرامر را به درستی رعایت نکنید آن مطلب اهمیت چندانی از نظر معنایی نخواهد داشت. اهمیت استفاده درست از قیدها و ترکیبات وصفی و اضافی مقاله شما را به یک مقاله خواندنی تبدیل خواهد کرد.
  2. انتخاب لغات مناسب: لغات تعیین کننده معنای جمله هستند بنابراین اگر نتوانید از کلمات مناسب در جاهای مختلف متن استفاده کنید نمی توانید منظور خود را به درستی منتقل کنید. ساده تر بخواهم بگویم یک سری کلمه ها ممکن است در بعضی جملات معنای اولیه خود را نداشته باشند.
  3. استفاده از جملات کوتاه و رسا: از آنجایی که ممکن است مخاطبان شما نیز انگلیسی زبان نباشند بهتر است از جملات کوتاه استفاده کنید و منظور خود را به ساده ترین شکل ممکن انتقال دهید. هر چه شیوایی و رسایی جملات بیشتر باشد مخاطب با متن بیشتر تعامل خواهد داشت.
  4. رعایت اصول نگارشی: باید بدانید چگونه و در کجا از اصول نگارشی استفاده کنید. در برخی جملات اگر اصول نگارشی را در جای درست خوداستفاده نکنید ممکن است جمله شما گنگ به نظر برسد و یا معنای آن با اصل موضوع تغییر کند. استفاده از این علائم نه تنها محتوا انگلیسی شما را زیباتر می کنند بلکه به درک بهتر جمله کمک می کنند.
  5. استفاده درست از اصطلاحات انگلیسی: سعی کنید از اصطلاحات عامیانه به درستی استفاده کنید. اصطلاحات اهمیت زیادی در متن دارند بنابراین استفاده درست از آن ها می تواند امتیازاتی به محتوای شما اضافه کند. در متن های خود از برخی اصطلاحات رایج و عامیانه برای زیباتر شدن متن و یا مقاله خود استفاده کنید. برای استفاده درست از اصطلاحات باید مطالعه داشته باشید و تا می توانید مقالات و داستان بخوانید.

از نکات آموزش تولید محتوا انگلیسی چیزی که اهمیت دارد این است که متن خود را کاملاً به زبان انگلیسی بنویسید و از برگردان مطالب فارسی به انگلیسی جدا خودداری کنید.

اگر می خواهید مطلب و مقاله خوبی در راستای توسعه کسب و کار خود داشته باشید از ابزارهای آنلاین ترجمه تنها برای دریافت راهنمایی و معنی کلمات استفاده کنید زیرا این پلتفرم ها دقیق نیستند و امکان دارد معنای مطالب به درستی منتقل نشوند.

از دیگر مواردی که باید هنگام نوشتن مطالب انگلیسی رعایت کنید می توان به استفاده صحیح از حروف بزرگ، جایگاه آپاستروف (‘)، جایگاه نقل قول، انسجام پاراگراف ها و استفاده صحیح از کلماتی که چند معنی دارند اشاره کرد.

اگر سطح زبان خوبی دارید و می خواهید اصول تولید محتوا را یاد بگیرید دیدن آموزش تولید محتوا انگلیسی می تواند به شما در این راستا کمک کند.

اهمیت سئو کردن محتوای انگلیسی

سئو کردن یک مقاله به زبان انگلیسی اصول خود را دارد. اگر بخواهید خدماتی که در سایت خود ارائه می دهید را به بازار بین‌الملل منتقل کنید باید مطالب خود را سئو کنید.

با سئو کردن می توانید رقبایتان را به عقب برانید و به سایت خود اعتبار لازم را بدهید. سئو کردن به معنای بهینه کردن متن نوشته شده در موتورهای جستجو است. بنابراین با سئو کردن مطالب مخاطبان شما به راحتی به سایت و خدمات شما دسترسی پیدا می کنند.

چیزی که در سئو مقاله های انگلیسی اهمیت دارد ابتدا نوشتار درست متن در راستای معرفی به الگوریتم های گوگل و پاسخ سؤالات کاربر است و سپس نکات دیگری که به آن ها اشاره می کنم.

استفاده از کلمات کلیدی به درستی می تواند متن شما را بهینه کند. کلمات کلیدی را به زور در متن نگنجانید و از کلمات مرتبط با کلمه کلیدی استفاده کنید. معمولاً محتوای مناسب را بر اساس کلید واژه خود می نویسند.

پاراگراف نویسی و ساختار بندی مناسب محتوا بسیار مهم است. سعی کنید از پاراگراف ها و جملات کوتاه استفاده کنید.

لینک های داخلی و خارجی را به درستی استفاده کنید. سعی کنید در مقاله های خود از عکس ها و ویدئو های اختصاصی استفاده کنید. تا می توانید حجم این فایل ها را کاهش دهید و کیفیت آن ها را نیز حفظ کنید.

با رعایت این اصول و نکات نگارشی و همچنین دریافت آموزش تولید محتوا انگلیسی می توانید محصولات خود را به درستی در بازارهای خارجی معرفی کنید.

در صورتی که خودتان به صورت تخصصی نمی توانید این امر را عملی کنید می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. و به یاد داشته باشید که تولید محتوا به زبان انگلیسی بسیار چالش برانگیز و نیازمند سطح زبانی خوبی است.

آموزش تولیدمحتوای انگلیسی در آموزشگاه ژینا

 

آیا یادگیری محتوا نویسی به زبان انگلیسی سود آور است؟ کجا این مهارت را یاد بگیرم؟

در پاسخ به سوال اول، بله و در دنیای امروزی می توانید حتی در خانه هم با این کار روزی حداقل 500 هزار تومان درآمد داشته باشید.

مزیت این کار توانایی همکاری با شرکت های بین المللی و کار برای خارج از کشور است.

آموزشگاه ژینا با همکاری استارت آپ رز و سازمان فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های آموزش تولید محتوا انگلیسی می کند و پس از آن می توانید هم در پلتفرم ما و هم پلتفرم شرکت های همکار شروع به کسب درآمد و تجربه کار در دنیای واقعی کنید.

فقط کافیست شروع کنید، پس از آن موانع خودشان عقب خواهند رفت.

همچنین با آموزش تولید محتوا اینستاگرام می توانید در کنار یادگیری تولید محتوا به زبان انگلیسی از این مهارت سود آور در عصر کنونی نیز بهره مند شوید.

 

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید …

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

خدمات تولید محتوا اینستاگرام

امروزه با محبوبیت عجیب و غریب اینستاگرام در میان مردم ما و فعالیت شبانه روزی پیج های کاری، بلاگر ها و مردم در اینستاگرام می توان گفت این شبکه اجتماعی منبع ثروتی برای ایرانیان است که فقط باید یاد بگیرند از آنها به خوبی استفاده کنند. از این رو خدمات تولید محتوا اینستاگرام امروزه بسیار دارای اهمیت...

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام رز – خلاقیت محض و کلی چیز، میز دیگه …

تولید محتوا در اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب امروزه مانند یک جنگ شده! اگر شما ببرید به ثروت می رسید، اگر رقبا قوی تر باشند باید به ثروتی که از اینستا بدست می آورند تا حد ممکن غبطه بخورید ... آماده نبرد هستید! یه خبر خوب اینکه استارت آپ رز در بحث تولید محتوا در اینستاگرام همراه تان خواهد بود و...

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

الگوریتم های اینستاگرام و موفقیت با کمک آنها

واقعا الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ این سوالی رایج در بین ادمین ها، بلاگر ها و هر کسی است که سعی دارد پیج اینستاگرامش را رشد دهد یا درگیر برندسازی شرکتش است. بنابراین، ما نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام در قبال پست‌های Feed، استوری ها، صفحه اکسپلور و ریلز اینستاگرام را در سال 2024 بررسی...